|  | 

Piękno i uroda

Jak poprawić wygląd nóg? Laserowe zamykanie naczynek na nogach – Wrocław, Warszawa

img-responsive

Istnieje wiele powodów dla których kobiety nie chcą pokazywać swoich nóg. Jedną z nich są tak zwane pajączki, które są jednocześnie problemem estetycznym i zdrowotnym. Co można zrobić, jeśli tego typu zmiany się pojawią?
Pękające naczynka na nogach to wbrew pozorom spory problem zdrowotny. Dlatego nie należy poprzestawać na ich usuwaniu, ale również wspomaganiu pozostałych naczyń. O rodzaju terapii w takich sytuacjach decyduje lekarz i to od niego trzeba zacząć, jeśli celem jest pozbycie się pękających naczyń.

 

Laserowe zamykanie naczynek na nogach to obecnie jednak z mało inwazyjnych form terapii. Polega na podgrzaniu krwi w samym naczyniu, co powoduje jej odparowanie. W takim przypadku naczynie wchłonie się po pewnym czasie. Tej metody nie można jednak wykorzystać zawsze. Jeśli pęknięte naczynie jest duże, konieczne jest zazwyczaj jego chirurgiczne usunięcie, a światło lasera można wykorzystać jedynie jako wspomaganie.
Gabinety medycyny estetycznej w takich miastach jak Warszawa czy Wrocław oferują zazwyczaj tego typu zabiegi. Wcześniej konieczna jest jednak konsultacja, aby możliwe było dobranie najlepszej metody.

jak-poprawic-wyglad-nog-laserowe-zamykanie-naczynek-na-nogach-wroclaw-warszawa

ABOUT THE AUTHOR

Piękno