|  | 

Piękno i uroda

Naturalne kosmetyki Organic Therapy

img-responsive

Organic Therapy to seria rosyjskich kosmetyków naturalnych służąca do kompleksowej pielęgnacji skóry ciała i twarzy. Zapewnia ona wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne i zdrowotne. Produkty te pozwalają dostarczyć naszej skórze wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz ochronne. Warto zatem, aby na stałe zagościły w naszej szafce z kosmetykami.

organic therapy

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji skóry z serii Organic Therapy zostały stworzone w wyjątkowych formułach, z wykorzystaniem organicznych ekstraktów roślinnych o wysokiej aktywności regeneracyjnej i ochronnej. Zapewniają one doskonałe efekty zdrowotne i pielęgnacyjne. Kosmetyki te nie zawierają składników chemicznych szkodliwych dla zdrowia i powodujących częste alergie. Linia tych kosmetyków oparta jest na wielu naturalnych składnikach wśród których można wymienić: olej arganowy, masło shea, olej z wiesiołka, proteiny jedwabiu, ekstrakt z kaszmiru, zielonej herbaty, białej trufli, imbiru oraz diamentowy puder.

Kosmetyki te przeznaczone są do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, jak również obszaru wokół oczu. Zapewniają one doskonałe oczyszczanie, nawilżenie oraz odżywienie skóry. Pielęgnacja odpowiednio dobranymi kosmetykami Organic Therapy przyspiesza i wspomaga naturalną zdolność skóry do odnowy i regeneracji oraz wykazuje działanie kojące i odświeżające. Warto zatem sięgnąć po te jedyne w swoim rodzaju kosmetyki naturalne.

 

naturalne-kosmetyki-organic-therapy

ABOUT THE AUTHOR

Piękno