|  | 

Piękno i uroda

Odżywka koloryzująca do włosów. Koloruj i odżywiaj włosy

img-responsive

Coraz więcej profesjonalnych salonów fryzjerskich stosuje odżywki koloryzujące do włosów. Odżywki te nie tylko odżywiają włosy ale nadają im niepowtarzalny i wyjątkowy kolor włosów.

odżywka koloryzująca do włosów

Innowacyjne odżywki do włosów są coraz bardziej pożądane na rynku kosmetycznym. Na farbowanie włosów przy jednoczesnym odżywaniu ich decyduje się coraz kobiet dbających o piękny wygląd włosów. W sprzedaży mamy szeroką gamę kolorystyczną tego produktu. Począwszy od intensywnych barw takich jak róż, fiolet czy zieleń, aż po bardzie stonowane odcienie. Odżywki te dają możliwość zabawy kolorem swoich włosów. Pozwalają one nadać im nowy ton, podkreślić istniejący lub dodać nowy chwilowy, intensywny kolor włosów.

 

Mogą one być stosowane na włosy naturalne, farbowane, rozjaśnione oraz pasemka. Zawarte w nich pigmenty nadają włosom intensywność, w zależności od czasu trzymania odżywki na włosach. Odżywka koloryzująca do włosów nie tylko nadaje im wymarzony kolor ale odświeża je równocześnie regenerując strukturę włosów. Włosy są odpowiednio odżywione, miękkie w dotyku oraz lśniące. Odżywka koloryzująca do włosów to innowacyjny produkt, który coraz częściej pożądany jest przez kobiety dbające o piękny wygląd swoich włosów. Można je zakupić w wielu hurtowniach oraz sklepach fryzjerskich.

odzywka-koloryzujaca-do-wlosow-koloruj-i-odzywiaj-wlosy

ABOUT THE AUTHOR

Piękno