|  | 

Bez kategorii

Receptury babci agafii. Niezastąpione kosmetyki babuszki Agafii

img-responsive

Receptury babuszki Agafii są w ścisłej czołówce rosyjskich kosmetyków. Są one delikatne i skuteczne, a dzięki temu cenione przez rzesze wielbicieli naturalnej pielęgnacji ciała. Wykorzystanie w procesie produkcji drogocennych właściwości ziół, sprawia, że ich regularne stosowanie pozwala cieszyć się naturalnym pięknem przez długie lata.

babuszka agafia kosmetyki

Rodzinne tajemnice dotyczące kosmetyków babuszki Agafii były przekazywane z pokolenia na pokolenie i przetrwały do dziś. Co więcej kosmetyki te cieszą się niesamowitym uznaniem wśród wielu osób dbających w naturalny sposób o swoją skórę. Receptury babci Agafii polegają na produkcji kosmetyków w niskich temperaturach. Dzięki temu wszystkie składniki zachowują swoje cenne właściwości. Za każdym kosmetykiem stoi wielowiekowe doświadczenie zielarzy i uzdrowicieli pochodzących z Syberii. Podstawą receptury babci Agafii jest korzeń mydlnicy lekarskiej. Zawiera on naturalne saponiny i jest niezwykle delikatny dla skóry. Zawierające ten korzeń szampony i płyny do kąpieli tworzą obfitą pianę.

receptury babci agafii

Babuszka Agafia kosmetyki zawierają też amarant, lukrecję uralską, krzyżownice zwyczajną oraz kachim jedwabisty. Kosmetyki te delikatnie oczyszczają włosy oraz skórę nie powodując jej wysuszenia. Woda dodawana w procesie produkcji kosmetyków babuszki Agafii jest bardzo czysta i miękka, co potwierdzają badania laboratoryjne. Jej czyszczenie polega na naprzemiennym zamrażaniu i rozmrażaniu.
W czasach wysokiej świadomości ekologicznej coraz więcej osób skłania się ku naturalnym kosmetykom. Nic zatem dziwnego, że Babuszka Agafia kosmetyki są niezwykle cenione. Ich naturalny skład jest niezastąpiony dla wielu alergików.

 

receptury-babci-agafii-niezastapione-kosmetyki-babuszki-agafii

ABOUT THE AUTHOR

Piękno