|  | 

Piękno i uroda

Jak pozbyć się blizn po trądziku? Redukcja blizn potrądzikowych. Laserowe usuwanie blizn Bielsko Biała

img-responsive

Blizny to zazwyczaj dość nieestetyczna zmiana na skórze. Dlatego też wiele osób decyduje się na ich usunięcie. Które zabiegi pozwalają na mało inwazyjne usunięcie blizn, bez względu na powód ich powstania?

 

Najbardziej znanym sposobem na usunięcie zmian pozostałych po trądziku jest światło laserowe. Laserowe usuwanie blizn jest zazwyczaj możliwe przy pomocy dość precyzyjnych urządzeń. W ten sposób można usuwać zwykle różnego typu przebarwienia. Terapię lepiej jest rozpocząć dość wcześnie, kiedy jeszcze od powstania blizn nie minęło sześć miesięcy. Redukcja blizn potrądzikowych jest w tym okresie najefektywniejsza.

 

W takich miastach jak Bielsko Biała bez trudu można znaleźć gabinet oferujący zarówno laserowe usuwanie blizn, jak i innego typu zabiegi. W przypadku schorzenia takiego jak trądzik usuwanie blizn może również polegać na zastosowaniu odpowiednio stężonych kwasów. Zarówno w przypadku metody laserowej jak i tej trzeba pamiętać, że najlepiej poddawać się zabiegowi w okresie jesienno-zimowym. Nie można bowiem wystawiać twarzy na słońce, dopóki nie dojdzie do zagojenia skóry po zabiegach.

jak-pozbyc-sie-blizn-po-tradziku-redukcja-blizn-potradzikowych-laserowe-usuwanie-blizn-bielsko-biala

ABOUT THE AUTHOR