|  | 

Piękno i uroda

Notino.pl. Co warto wiedzieć o tym sklepie?

img-responsive

Notino.pl to jedna z największych drogerii internetowych w Europie. Dlaczego tak wielu klientów jej zaufało? Jaki argumenty przemawiają za skorzystaniem z jej oferty?

Chociaż Notino nie jest obecne na rynku tak długo, jak wielu jego działających stacjonarnie konkurentów, już teraz zdołało zdobyć wielu klientów. Czeska firma zasłużenie cieszy się mianem jednego z największych graczy w segmencie e-commerce skoncentrowanym na sprzedaży perfum i produktów drogeryjnych. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z ofertą tej internetowej perfumerii, najwyższy czas nadrobić zaległości.

W Notino znajdziecie szeroki wybór produktów do pielęgnacji ciała oraz perfum, a niskie ceny oraz staranny dobór oferowanych produktów sprawiają, że oferta tego sklepu jest bardzo ciekawą alternatywą dla jego konkurentów. Na jego stronach coś dla siebie znajdą zarówno pielęgnacyjne minimalistki, jak i panie szukające kompleksowej ochrony swojej skóry. Ofertę uzupełniają kosmetyki skierowane do mężczyzn oraz produkty, dzięki którym będziecie mogli lepiej zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Notino.pl – 17 lat historii w e-commerce

Notino to firma z długą historią i imponującymi osiągnięciami. Jej początki sięgają 2004 roku. Swoją działalność rozpoczęła w Czechach i ten kraj do dziś stanowi jej główną siedzibę. Od tamtej pory głównym celem Notini było, jak mówią jej przedstawicie, „uczynienie Europy piękniejszą”. Sądząc po tym, że do tej pory zdołało usatysfakcjonować 16 milionów klientów, misja ta zakończyła się sukcesem.

Firma, stając się największym sklepem internetowym z perfumami i kosmetykami w Europie, może poszczycić się wysyłką około 140 000 paczek dziennie. Tylko w ubiegłym roku swoim klientom dostarczyła aż 12 milionów paczek. Te osiągnięcia świadczą nie tylko o stosownaiu zaawansowanych technologii, doskonałym zarządzaniu i sprawnym działaniu centrum logistycznego, ale też zaangażowaniu pracowników, którzy pracują w 19 językach przez 7 dni w tygodniu. Wszystko po to, by zapewnić klientom najlepsze doświadczenie zakupowe.

Notino.pl – internetowa perfumeria dla każdego

W ofercie Notino można znaleźć bardzo szeroki asortyment perfum i kosmetyków. Wszystkie z nich dostępne są w przystępnych cenach, a możliwości zaoszczędzenia pieniędzy są jeszcze większe dzięki częstym promocjom. Warto więc śledzić ofertę sklepu i na bieżąco dowiadywać się o ciekawych przecenach.

Notino oferuje aż 82 tysiące unikalnych produktów od 1,4 tysiąca marek z różnych stron świata. Dzięki temu klienci firmy do dyspozycji mają szeroki wachlarz opcji. Notino nieustannie pracuje też nad dostarczaniem coraz lepszych ofert, a dzięki nowoczesnemu zapleczu większość produktów jest wysyłana do klientów średnio już po dwóch godzinach od momentu złożenia zamówienia.

Notino – opinie. Co o tym sklepie sądzą internauci?

Jak możemy dowiedzieć się np. na stronie luxgoods.pl zdecydowana większość opinii na temat Notino to pozytywne komentarze. Wielu użytkowników zwraca uwagę przede wszystkim na szybkość realizacji zamówień oraz niskie ceny. Sporo komentarzy dotyczy też wysokiej jakości dostarczanych produktów oraz dostępności wielu nowości.

Notino.pl to miejsce, gdzie pasjonaci kosmetyków i perfum znajdą wszystko, czego potrzebują. Zróżnicowany asortyment, niskie ceny oraz sprawna realizacja zamówień sprawiają, że sklep zdobywa coraz więcej klientów. Co ważne, ich opinie w przeważającej większości są pozytywne. To pozwala sądzić, że popularność Notino w najbliższych latach będzie rosła równie szybko, jak dotychczas.

notino-pl-co-warto-wiedziec-o-tym-sklepie

ABOUT THE AUTHOR

Piękno