|  | 

Piękno i uroda

Nevskaya kosmetika. Dziegięć – niezastąpiony w leczeniu skóry

img-responsive

Kosmetyki firmy NEVSKAYA KOSMETIKA są znane niemalże na całym świecie. Są one niezastąpione w skutecznym zwalczaniu problemów skórnych oraz doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji włosów.

Nevskaya kosmetika

Nevskaya Kosmetika – to znana rosyjska firma kosmetyczna, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjno – leczniczych opartych na bazie naturalnych składników. Najbardziej doceniane przez klientów są preparaty z użyciem rośliny o nazwie dziegięć. Ekstrakt z tej rośliny jest niezastąpiony w kuracjach łagodzących objawy wielu chorób skórnych takich jak: łuszczyca grzybica, liszaj, tądzik, łupież oraz egzemy. Z kolei szampony zapobiegają wypadaniu włosów. Roślina ta ma silne działanie antyseptyczne, przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne.

 

Dziegieć – czyli roślinna smoła lecznicza jest pozyskiwana z kory drzew takich jak brzoza, sosna, modrzew i buk. W kosmetyce najbardziej wykorzystywany jest dziegięć brzozowy. W sprzedaży mamy dostępne kosmetyki tej firmy takie jak: mydła, szampony do włosów oraz żele do kąpieli. Nevskaya Kosmetica to ceniona firma po kosmetyki której coraz częściej sięgają osoby borykające się z problemami skórnymi.

 

nevskaya-kosmetika-dziegiec-niezastapiony-w-leczeniu-skory

ABOUT THE AUTHOR

Piękno