|  | 

Piękno i uroda

Jak zmienić kolor włosów z ciepłego blondu na chłodny?

img-responsive

Eksperymenty z rozjaśniaczem w domu mogą mieć naprawdę tragiczne skutki! Wydaje nam się, że jeśli nałożymy taki produkt na włosy w zaciszu własnego domu, będziemy w stanie osiągnąć idealny efekt i jeszcze na tym oszczędzić, bo przecież wizyty u fryzjera są takie drogie. Co jednak jeśli okazało się, że nie miałaś racji i masz teraz na głowie żółty bałagan zamiast swojego wymarzonego koloru? Jak przejść z ciepłego blondu na chłodny? Podpowiadamy!

Zainwestuj w dobry fioletowy szampon

Stało się. Twoje włosy mają ten okropny odcień żółtego, którego tak się obawiałaś. Co robić? Najprostszym wyjściem będzie kupienie porządnego fioletowego szamponu i używanie go zgodnie z zaleceniem producenta. Tego rodzaju produkt zaprojektowany został właśnie po to, żeby ochładzać odcienie blondu. Może się okazać, że regularnie stosowane będzie w stanie uratować twoje włosy. Najlepiej będzie jednak, jeśli kupisz taki produkt profesjonalnego sklepu fryzjerskiego, albo bezpośrednio od fryzjera, a nie z drogerii. Taki szampon będzie miał dużo mocniejsze działanie i szybciej pomoże ci w twoim problemie.

Trochę cierpliwości

Co jeśli jednak fioletowy szampon nie pomaga? Może się okazać, że twoje włosy nie są wystarczająco rozjaśnione. Nie biegnij jednak do drogerii, żeby nałożyć rozjaśniacz Jeszcze raz jak najszybciej jak tylko się da. W ten sposób tylko spalisz swoje włosy i mogą one nawet zacząć wypadać. Najrozsądniejszym wyjściem będzie udanie się do fryzjera, który doskonale będzie wiedział co robić. Postaraj się wybrać specjalistę, który będzie godny zaufania, a jeśli takiego nie znasz, poszukaj opinii na jego temat w Internecie. Co więcej, możemy zapewnić, że fryzjer poprosi cię o cierpliwość, bo nie należy farbować włosów zbyt często. Takie traktowanie może je kompletnie zniszczyć, a tego przecież nie chcemy. Zazwyczaj w takim przypadku trzeba będzie odczekać trochę czasu, a później spróbować rozjaśnić włosy ponownie. Po takiej procedurze, wracamy do pierwszego kroku, czyli do używania fioletowego szamponu.

jak-zmienic-kolor-wlosow-z-cieplego-blondu-na-chlodny

ABOUT THE AUTHOR

Piękno