|  | 

Piękno i uroda

Jak szybko poprawić wygląd rzęs? Odżywka do rzęs: ranking odżywek do rzęs

img-responsive

Rzęsy to prawdziwa ozdoba oczu. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet decyduje się na ich poprawienie poprzez stosowanie na przykład sztucznych rzęs. Lepiej jednak odżywić już istniejące rzęsy i poprawić ich stan za pomocą odżywek. Na co zwracać uwagę wybierając konkretny produkty tego typu?

 

Odżywka do rzęs to produkt, który może jednocześnie wzmacniać rzęsy oraz pobudzać wzrost nowych. W ten sposób można uzyskać bardzo dobre rezultaty bez konieczności stosowania specjalnej maskary czy sztucznych kępek. Jeśli chodzi o naturalne odżywki, powinny one zawierać odpowiednie oleje roślinne, takie jak choćby olejek rycynowy.

 

W przypadku produktów standardowo dostępnych w drogeriach warto jest zwrócić uwagę, które z nich są uważane za najbardziej skuteczne. Jeśli chodzi o ranking odżywek do rzęs zazwyczaj polecane są serum regeneruj do rzęs oraz long4lashes. Obydwa te produkty zawierają witaminy, które wspomagają prawidłowy wzrost rzęs oraz wzmacniają te, które już wyrosły. Odżywki do rzęs zazwyczaj stosuje się na noc, aby zawarte substancje mogły rzeczywiście efektywnie zadziałać. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie odżywek na noc, natomiast na dzień stosowanie tuszu do rzęs z dodatkiem oliwy z oliwek.

jak-szybko-poprawic-wyglad-rzes-odzywka-do-rzes-ranking-odzywek-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Piękno