|  | 

Piękno i uroda

Najlepsze serum do rzęs. Jak szybko wzmocnić rzęsy? Regenerum do rzęs – skład

img-responsive

Długie i grube rzęsy to coś, czym może pochwalić się niewiele osób. Dlatego też wiele kobiet decyduje się na codzienne używanie pogrubiającej maskary lub nawet stosuje sztuczne rzęsy. Jednak takie działanie zazwyczaj szkodzi naturalnym rzęsom. Dlatego też, zwłaszcza gdy rzęsy są zbyt rzadkie, warto zdecydować się na zastosowanie specjalnego serum.
Jakie działanie powinno wykazywać najlepsze serum do rzęs? Przede wszystkim powinno jednocześnie odżywić już istniejące rzęsy, a także pobudzić i wzmocnić te, które dopiero wyrosną.

 

W przypadku serum regenerum opakowanie zawiera więc dwa produkty. Jeden z nich stosuje się tuż przy linii rzęs, zaś drugi nakłada się szczoteczką na same rzęsy.
W przypadku takiego produktu jak regenerum do rzęs skład to między innymi lipooligopeptydy oraz ekstrakt ze świetlika. Nie ma tam drażniących składników, co zdarza się w przypadku produktów innych firm. Serum przeznaczone do odżywiania rzęs zawiera natomiast między innymi prowitaminę B5, która wpływa odżywczo na rzęsy.
W przypadku, gdy jednocześnie oprócz serum stosuje się tusz do rzęs, warto dodać do niego oliwę z oliwek. Samo serum zaś stosować tylko na noc, po dokładnym zmyciu makijażu oczu.

najlepsze-serum-do-rzes-jak-szybko-wzmocnic-rzesy-regenerum-do-rzes-sklad

ABOUT THE AUTHOR

Piękno