|  | 

Sprawdzimy

Pora się odegrać

img-responsive

Tym razem dwójka przyjaciół postanowiła przedyskutować między sobą ostatnie wyniki gier. Stwierdzili, że mimo, iż idzie im ostatnio coraz lepiej, to warto sprawdzić czego można oczekiwać po najbliższym losowaniu.
Na stronie Lotto dostrzegli, że w ostatnich 10 losowaniach liczba 34 wypadła aż ośmiokrotnie. W dodatku czterokrotnie stanowiła parę z liczbą 77. Tą z kolei można było trafić w sześciu losowaniach. W ostatnich trzech pod rząd zanotowano także numer 19. Przyjaciele stwierdzili, że te numery są dobrymi “pewniakami” i warto je zakreślić.

 

Także 20 stworzyła trzykrotnie parę z 30, 10 i 12, a 12 poza tym również trzy razy była jednym losowaniu z 55. Takiej okazji nie można przepuścić – tym razem postanowili zaznaczyć na swoim kuponie jak najwięcej par. Nawet jeżeli nie pojawi się jedna cyfra, to może inna się powtórzy.

O główną nagrodę jest ciężko, więc chociaż może uda się wygrać coś połowicznie. Jest godzina 19:40, a więc na multi multi wyniki trzeba zaczekać aż dwie godziny. Można się udać przez ten czas do kolektury. Czasu było już niewiele, a więc bohaterowie wyszli pędem z domu i udali się na kolejne typowanie.

pora-sie-odegrac

ABOUT THE AUTHOR

Piękno